• Понеділок після Великодня – буде робочим

      Згідно з статтею 73 КЗпП України одним зі святкових днів є Великдень, який цього року припадає на неділю 24 квітня 2022 року. Відповідно до статті 67 КЗпП якщо святковий або неробочий день співпадає з суботою або неділею, то вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тобто 25 квітня (понеділок) мав би бути вихідним.

     Разом із тим, Законом України від 15.03.2022 № 2136-ІХ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» встановлено певні особливості регулювання трудових відносин та визначено, зокрема, що у період дії воєнного стану не застосовуються вище положення статей 67 та 73 КЗпП України (ч. 6 ст. 6 Закону). Державна служба України з питань праці з цього приводу додатково роз’яснила, що в умовах воєнного стану немає офіційних святкових та робочих днів й тому під час війни працівники мають працювати в понеділок 25 квітня 2022 року з оплатою праці як у звичайний (несвятковий) робочий день.


  Рубрики: Без категорії

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>