• Тарифи на електроенергію для населення не змінюватимуть півроку

  6dresi

       Президент України Володимир Зеленський заявив, що Уряд продовжить дію тарифу на електроенергію в розмірі 1,44 грн за кВт*год для українських домогосподарств, які споживають менше 250 кВт*год за місяць. Про це він повідомив у нещодавньому відеозверненні.

       За його словами, у визначену межу споживання входить 80% українців. Кабінет Міністрів України, у свою чергу, 16 квітня 2022 року ухвалив постанову № 453 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483», якою були внесені зміни до Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії. Відповідно до зазначених змін тарифи на електроенергію для побутових споживачів не зміняться до 31 жовтня цього року включно. Таким чином, до 31 жовтня 2022 року тарифи на електроенергію в Україні фіксуються на рівні: 1,44 грн за кВт годину, у разі місячного споживання в обсязі до 250 кВт годин (включно); 1,68 грн за кВт годину, у разі місячного споживання в обсязі понад 250 кВт годин.

       Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


  Рубрики: Новини

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>